Login Flow (1.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Subject
he: נושא

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Log in
he: כניסה

en: Log out
he: יציאה

en: The username %name has not been activated or is blocked.
he: הכינוי %name לא הופעל או חסום.

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
he: סיסמה נשלחה אל %name לכתובת %email.

en: Password field is required.
he: חובה למלא סיסמה

en: Login failed
he: ההתחברות נכשלה
