Login Flow (1.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Log out
is: Útskrá

en: The username %name has not been activated or is blocked.
is: Notendanafnið %name hefur ekki verið virkjað eða er útilokað.

en: Login attempt failed for %user.
is: Innskráning mistókst hjá %user.

en: Password field is required.
is: Það verður að velja lykilorð.
