Login Flow (1.0.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Log out
ar: خروج

en: The username %name has not been activated or is blocked.
ar: الاسم %name غير مفعل أو ممنوع.

en: Login attempt failed for %user.
ar: لقد فشلت محاولة دخول %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
ar: تم إرسال تعليمات إعادة ضبط كلمة المرور إلى %name على البريد %email.

en: Password field is required.
ar: حقل كلمة المرور مطلوب.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
ar: الرابط  وحيد الاستعمال لتسجيل الدخول الذي نقرت عليه غير صالح.
