Login Flow (1.0.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་དེ་ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའམ་བཀག་འགོག་བྱས་འདུག

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
bo: གསང་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག་གི་གསལ་བཤད་དེ་%email་བརྒྱུད་དེ་སྤྱོད་མཁན་%name་ལ་བསྐུར་ཟིན།

en: The one-time login link you clicked is invalid.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་མནན་པའི་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་ནུས་མེད་རེད་འདུག
