Login Flow (1.0.0) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
