Login Flow (1.0.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Summary
oc: Resumit

en: Log in
oc: Se connectar

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: The username %name has not been activated or is blocked.
oc: Lo nom d'utilizaire %name es pas estat activat o es blocat.

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
oc: Las instruccions de reïnicializacion de senhal son estadas mandadas a %name, a l'adreça %email.

en: Password field is required.
oc: Lo camp senhal es obligatòri.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
oc: Lo ligam de connexion unic qu'avètz clicat es pas valid.
