Login Flow (1.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය
