Login Flow (1.0.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Излез

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bg: Потребителското име %name не е активирано или е блокирано.

en: Login attempt failed for %user.
bg: Неуспешен опит за идентификация на потребителя %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
bg: Инструкции за възстановяване на паролата бяха изпратени на %name на %email.

en: Password field is required.
bg: Полето с паролата е задължително.
