Login Flow (1.0.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Subject
el: Θέμα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Log in
el: Είσοδος

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: The username %name has not been activated or is blocked.
el: Ο λογαριασμός χρήστη %name δεν έχει ενεργοποιηθεί ή έχει αποκλειστεί.

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
el: Οδηγίες για την ανανέωση του κωδικού πρόσβασης έχουν σταλεί στο λογαριασμό %name στη διεύθυνση %email.

en: Password field is required.
el: Το πεδίο του κωδικού είναι υποχρεωτικό.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
el: Η παραπομπή εισόδου μιας χρήσης που χρησιμοποιήσατε δεν είναι έγκυρη.
