Login Flow (1.0.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Login attempt failed for %user.
ku: چونە ژورەوە سەرکەتوو نەبوو بۆ بەکارهێنەری %user.

en: Password field is required.
ku: بۆشایی وشەی نهێنی پێویستە.
