Login Flow (1.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Password field is required.
ml: പ്രവേശന വാക്ക് ആവശ്യമാണ്.
