Login Flow (1.0.0) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: The username %name has not been activated or is blocked.
nl: De gebruikersnaam %name is nog niet geactiveerd of is geblokkeerd.

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
nl: De instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen, zijn verstuurd aan %name naar %email.

en: Password field is required.
nl: Wachtwoord is verplicht.

en: Login failed
nl: Login mislukt

en: The one-time login link you clicked is invalid.
nl: De door u gebruikte eenmalige login-link is ongeldig.

en: Login attempt failed from %ip.
nl: Login mislukt vanaf %ip.

en: Weight for @label
nl: Gewicht voor @label

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
nl: Te veel inlogpogingen vanaf dit IP-adres. Dit IP-adres is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
nl[0]: Er zijn meerdere mislukte pogingen gedaan om in te loggen met dit account. Het account is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.
nl[1]: Er zijn meer dan @count pogingen gedaan om in te loggen met dit account. Het account is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of <a href=":url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.

en: Username description
nl: Gebruikersnaam-beschrijving

en: Are you sure you want to log out?
nl: Weet u zeker dat u wil uitloggen?
