Login History (2.0.0-alpha1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Date
no: Dato

en: User
no: Bruker

en: Last login
no: Sist innlogget

en: Security
no: Sikkerhet

en: IP Address
no: IP-adresse
