Login History (2.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Date
pt: Data

en: User
pt: Utilizador

en: Last login
pt: Último início de sessão

en: Security
pt: Segurança

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: User Agent
pt: Utilizador Agente
