Login History (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Last login
az: Son loqin

en: Desc
az: azaldın

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
