Login History (2.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Apply
bg: Търси
