Login History (2.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Date
bs: Datum

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
