Login History (2.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Last login
cy: Mewngofnod diwethaf

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
