Login History (2.0.0-alpha3) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Date
de: Datum

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: User
de: Benutzer

en: All
de: Alle

en: Last login
de: Letzte Anmeldung

en: Desc
de: Absteigend

en: Security
de: Sicherheit

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Sort by
de: Sortierung

en: User Agent
de: User-Agent

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Report
de: Bericht

en: One-time login
de: Einmal-Anmeldung

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend
