Login History (2.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
