Login History (2.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: IP Address
fil: Tirahang IP
