Login History (2.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Desc
he: יורד

en: Security
he: אבטחה

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
