Login History (2.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Last login
is: Síðasta innskráning

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
