Login History (2.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Security
jv: Jagabaya

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
