Login History (2.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Date
ka: თარიღი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
