Login History (2.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Report
kn: ವರದಿ
