Login History (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Security
lt: Saugumas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Report
lt: Ataskaita

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
