Login History (2.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Last login
nl: Laatste login

en: Desc
nl: Aflopend

en: Security
nl: Beveiliging

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Report
nl: Rapport

en: One-time login
nl: Eenmalig inloggen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend
