Login History (2.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

en: Desc
pl: Malejąco

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Report
pl: Raport

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
