Login History (2.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Date
ps: نيټه

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Report
ps: راپور

en: - All -
ps: - ټول -
