Login History (2.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Last login
ro: Ultima logare

en: Desc
ro: Descendent

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
