Login History (2.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Date
sk: Dátum

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
