Login History (2.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: IP Address
sl: IP naslov
