Login History (2.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
