Login History (8.x-1.1-rc2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Last login
ast: Sesión última

en: IP Address
ast: Direición IP
