Login History (8.x-1.1-rc2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Last login
be: Апошні ўваход

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
