Login History (8.x-1.1-rc2) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Last login
da: Seneste login

en: Desc
da: Faldende

en: Security
da: Sikkerhed

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Report
da: Rapport

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
