Login History (8.x-1.1-rc2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Last login
el: Τελευταία σύνδεση

en: Desc
el: Φθί

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Report
el: Αναφορά

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
