Login History (8.x-1.1-rc2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Report
et: Teavita

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
