Login History (8.x-1.1-rc2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Last login
fa: آخرین ورود

en: Desc
fa: نزولی

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Report
fa: گزارش

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
