Login History (8.x-1.1-rc2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: Security
gl: Seguranza

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Report
gl: Informe

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
