Login History (8.x-1.1-rc2) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Last login
hi: अंतिम लॉगइन

en: Desc
hi: अवरोही

en: Security
hi: सुरक्षा

en: IP Address
hi: IP पता

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
