Login History (8.x-1.1-rc2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Desc
hr: Silazno

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
