Login History (8.x-1.1-rc2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Last login
it: Ultimo accesso

en: Desc
it: Disc

en: Security
it: Sicurezza

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Report
it: Resoconto

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
