Login History (8.x-1.1-rc2) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Last login
ja: 最終ログイン

en: Desc
ja: 降順

en: Security
ja: セキュリティー

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Report
ja: レポート

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
