Login History (8.x-1.1-rc2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық
