Login History (8.x-1.1-rc2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Last login
km: ការ​ចូល​ចុង​ក្រោយ

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP
