Login History (8.x-1.1-rc2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Last login
oc: Darrièra connexion

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
