Login History (8.x-1.1-rc2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Date
sr: Датум

en: User
sr: Корисник

en: Last login
sr: Задња пријава

en: Sort by
sr: Сортирај по
