Login History (8.x-1.1-rc2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Date
th: วันที่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Last login
th: เข้าสู่ระบบล่าสุด

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
